Bystry

ZAKRES REALIZACJI

Firma Bystry specjalizuje się w wyburzaniu i rozbiórce budynków, dlatego ważne jest, aby jej logotyp oraz strona internetowa odzwierciedlały profesjonalizm i precyzję w wykonywanej pracy. Projektowanie logotypu dla firmy Bystry pozwoliło nam skupić się na elementach związanych z budową i rozbiórką, takimi jak młot pneumatyczny, koparka czy gruz. Kolorystyka logotypu została utrzymana w złotym odcieniu.

W przypadku strony internetowej dla firmy Bystry kluczową rolę odgrywa prostota i przejrzystość. Na stronie powinny znalazły się informacje o usługach świadczonych przez firmę, referencje, galeria zdjęć z wykonanych prac oraz formularz kontaktowy. Ważne dla klienta było posiadanie strony responsywnej, czyli dostosowanej do urządzeń mobilnych, co ułatwia korzystanie z niej klientom przeglądającym ją na smartfonach czy tabletach.

Korzystając z profesjonalnych usług naszej agencji marketingowej, możliwe było stworzenie logotypu i strony internetowej, która będzie odzwierciedlać jej specjalizację i wartości. Ważnym aspektem było zaprojektowanie logotypu i strony internetowej dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klienta, a także by przyciągała uwagę potencjalnych klientów i świadczyła o wysokim standardzie usług świadczonych przez firmę Bystry.

Social Media | Pozycjonowanie | Projektowanie Sklepu internetowego

Następny projekt